יום חמישי, 19 באפריל 2012

כמה מילים על הבלוג שלי

אני בראי האחר
  
חשבתם פעם למה יש המון נשים מאוד עשירות שיכולות לקנות כל בגד שקיים בעולם ומתלבשות מממ.. מ-ז-ע-ז-ע ?  
אז ככה .. כמו ששלוש הדתות הגדולות צמחו במדבר, כלומר במקום שלא היה בו כלום ושחייב יצירתיות, הסגנונות המעניינים והמרהיבים ביותר, צמחו וצומחים דווקא במקומות שיש בהם מצוקה וחוסר, חוסר יוצר צורך 'לכסות עליו' ,לפצות ,למלא.
  בתרבויות מסויימות או אצל בני אדם מסויימים הפיצוי מתבטא ב'אובר דרס', או 'אנדר דרס' ,(תחשבו ברזיל ,הודו,אפריקה,ליידי גאגא ) או בצבעוניות זועקת, חיה, שמשכיחה את אפרוריות היומיום.             
    אפשר ללמוד המון על אנשים דרך מה שהם לובשים, ובעיקר דרך איך שהם מתלבשים . זה בעצם ההבדל בין אופנה ובין סגנון, בעוד אופנה זה 'מה אני לובש', סגנון מדבר על 'איך אני לובש את זה', מה עם מה, איך אני מניח את זה על הגוף, האם הבגד קשור על הגוף,או תפור, צמוד לגוף או רפוי, מאפשר תנועה או מגביל 
 האופן בו הבגד מונח על הגוף משפיע על הדרך בה אנחנו מחזיקים את הגוף,מתנועעים בעולם. 
הוא סמל להזדהות עם החברה שאני חי בה, ובו בעת הדרך שלי להביע עמדה ולצפצף עליה.  

האיך הזה יכול לספר לנו הרבה על האדם שעומד מולנו, על אנשים, על העולם. כי כולנו בסופו של יום ,או יותר נכון בתחילתו, בוחרים מה ללבוש(ואיך ..!)
עולם האופנה אוהב לחדש,ושואב השראות ממקומות שונים, גם אני,גם אנחנו,מטרתו של הבלוג שלי לצאת למסע מבלי לזוז מהכסא , מסע מעבר להרי הטרנד. 
מקווה שתהנו, 
אחינועם   3 תגובות:

  1. wow,looks great :) even if I can't understand what you're writing I think your blog is great. keep up the amazing work, dear. and feel free to check out the latest post on my fashionblog as well, if you like :)

    xoxo

    http://www.flirting-with-fashion.blogspot.com

    השבמחק